Modele kemishash

Posted on: February 19th, 2019 by admin No Comments

Një Klasik i përjetshëm që do të ripërtërihet saison pas sezoni me variacione të Vogla në temë dhe një siguri Dogmatike: këmisha me Vija është veshja që Gjithmonë do të japë kthesën e Duhur për të shikuar pranverën. Modeli në puplinë i Piazza Sempione me detaje të stampuara të Stilit Klasik dhe bashkëkohor. E përsosur me xhinse, Kostum, fonds élégant. Vishet në zyrë, në kohën e lirë por Edhe gjatë verës në det. po, xhaketat janě klasike, por Kjo pranverë do të jetë më femërore dhe elegante se kurrë. Modeli doit avoir është ai i dizenjuar nga Max Mara, i gatshëm për të përcaktuar Trendin e RI të sezonit, për të ndikuar në stilin dhe për të rinovuar me mirësi veshjet tuaja PA e revolucionuar atë. AJO vishet me pantallonat e SAJ, për një Kostum elegante dhe të sofistikuar, por Gjithashtu kombinohet me xhinse dhe një bluzë të bardhë për një Stil të freskët dhe të shpejtë. Këmishat me Vija MODELE të bëra prej lëkure, Ju Mund të sigurtë të quheni të preferuarat e sezonit. Skajet e drejtta midi të bëra prej lëkure të Zezë të laqué janě paraqitur në koleksionin e stilistëve të modës 2018. Këto Funde janě praktike, të bukura, të rehatshme dhe commerciales. ATA do të jenë të përshtatshme në çdo gardërobë dhe në çfarëdo mënyre.

Lëkura jupes me një ofertë parfum për të provuar fashionistas Markave të trendit. MODELE të shkurtra, të zbukuruara me butona të mëdhenj, duken élégant dhe origjinal. Skajet e shkurtra prej lëkure Mund të kombinohen me çizmet klasike të kyçit të këmbës, çizmet, çizmet. Sot, fashionistas dhe mods tashmë JO të mjaftueshme për të mbushur Deri veshjet tuaja me rroba në modë të duken tërheqës, Elegant, elegante dhe e bukur, por Edhe për të kaluar një Njeri i përgatitur subtilement në Trendet e modës të verës 2017. Ju duhet të bien dakord, Tani për Tani ne jemi të detyruar për përzgjedhjen particulier delikate dhe të kujdesshëm e veshjet e verës, e CILA do të përmbushë plotësisht stilin dhe frymën e kohës, Shije të hollë dhe të mirë. Në sezonin e RI të Vitit 2018, dizajnerët e modës heqin doré nga Belet e poshtëm dhe rripa në HIPS e Tyr. Ideja Kryesore është theksimi i feminitetit, dhe Kjo është e mundur Vetëm me alokimin e Belit. Ndër stylet Kryesore gjenden dy mostrat më të Larta dhe klasike. Kështu bukuritë do të jenë në gjendje të marrin një modelka për Shije. Rregulli i parë i dietës së modës këtë pranverë tashmë e njihni: xhinse për mëngjes, drekë dhe darkë, që duhet të Vishen me konsistencë dhe rregullsi.

Comments are closed.

We Accept: